yükleniyor

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta hizmetleri, Firmanızın E-maillerinin Profesyonel bir şekilde çalışması ve yönetilmesini sağlayan bir hizmettir. Gelişmiş gelen ve giden SPAM mail koruması, kesintisiz - güvenilir mail hizmeti sağlanmaktadır.

Standart Mail

300 TL. / Yıllık
5 GB Toplam Disk Alanı5 Adet Posta KutusuTürkçe WebmailOutlook DesteğiCep Telefonu DesteğiTürkiye Lokasyon
Satın Al

Professional Mail

500 TL. / Yıllık
10 GB Toplam Disk Alanı10 Adet Posta KutusuTürkçe WebmailOutlook DesteğiCep Telefonu DesteğiTürkiye Lokasyon
Satın Al

Office 365 Mail

49.90 TL. / Aylık
1 Kullanıcı Fiyatı Kullanıcı başına 50 GB depolama Arşivleme ve sınırsız depolama Active Directory tümleştirme Cep Telefonu Desteği Microsoft Business Platform
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

.

Kurumsal E-Posta Hizmeti

Kurumsal E-posta servisimiz kurumsal firmalar için optimize edilmiş, e-posta trafiğinin sürekliliği büyük önem arz eden müşterilerimiz içindir. Bu servisimiz tamamen bulut üzerinde coğrafi yedekli bir alt yapıda çalışır. Kurumsal E-posta servisimizde ister desktop yazılımları (Outlook®, Thunderbird®, Entourage®, ve diğer POP/IMAP yazılımları) ister Web üzerinden, isterseniz de akıllı telefonunuz üzerinden e-postalarınızı takip edebilir, kesintisiz inbox garantili servisimizin tadını çıkartabilirsiniz.

E-Posta Güvenliği

Kurumsal E-posta servisimiz spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal katmanlarda özel güvenlik sağlar. Kullandığımız kendi kendine saldırıları öğrenebilme kabiliyetine sahip sistemimiz, gelen tüm e-postaları filtre ederek istenmeyen bu tür e-postaları size ulaşmasını engellemektedir.

Nasıl Çalışır ?

Hosting servisiniz nerede olursa olsun, sadece alan adınıza ait DNS kayıtlarını sizlere ileteceğimiz 4 farklı MX kaydına yönlendirmeniz ile e-postalarınız çalışmaya başlar! Hizmeti aldıktan sonra kullanımına ilişkin teknik desteği bizden alabileceğiniz gibi bilgi bankasındaki dokümanları kullanarak da kurulumu kendiniz yapabilirsiniz. Teknik ekibimiz size entegrasyon noktasında 7 gün 24 saat destek vermektedir.


Neden Kurumsal E-Posta

E-posta günümüz iş dünyasında iletişimin en önemli araçlarından biridir. Kurumsal E-posta servisimiz bu konuda şirket çalışanlarının daha verimli çalışabilmesi, zaman kaybını önlemesi, istenmeyen e-postalarıdan koruyabilmesi, yedekli bir alt yapıya sahip olarak e-posta iletişiminde sürekliliği sağlaması açısından kurumsal firmalar için "olmazsa, olmaz" önemli bir servistir.


Kurumsal E-Mail Hizmeti Nedir ?

Kurumsal Eposta sistemimiz üç ana kısımdan oluşmaktadır. 

1) Tam yedekli bulut platform üzerinde çalışır ve donanımsal sorunlara karşı n+1 yedeklidir. 
2) Yazılımsal kısımda opensource ve yaygın kabul görmüş yazılımlar kullanılmaktadır. Webmail arayüzü olarak Roundcube gelmektedir. 
3) Spam filtresi işlevi bu konuda yaygın olarak bilinen Spamexperts güvencesi ile verilmektedir. Spamexperts gelen ve giden epostalarınızı tarayarak güvenli eposta alışverişi imkanı sağlar.


Kurumsal E-Mail Hizmetinin Avantajları Nelerdir ?

 Günümüzde bir çok firmanın yaşamış olduğu ip adreslerinin kara listeye girme sorunu bulunmaktadır.IP adreslerinin kara listeye girmesi o ip adresi üzerinden mail gönderilememesi demektir.Paylaşımlı sunucularda bu tür sorunlar çok yaşanmaktadır.E-posta'larınızın güvenli ve garantili bir şekilde karşı tarafa ulaşabilmesi için Kurumsal E-posta servisimizden faydalanabilirsiniz.Kurumsal E-posta size inbox garantisi verir. Hotmail,Gmail,Yahoo gibi kendi iç güvenliklerinde ip ve domain engellemesi yapan internet dünyasının dev firmalarında bile inbox garantili olarak maillerinizin gideceğinden emin olabilirsiniz.


Toplu Mail Gönderimi Yapılabilinirmi ?

İçeriği sadece bir kutlama mesajı bile olsa toplu olarak gönderilen mailler, dünya üzerindeki mail trafiğini kontrol eden firmalar tarafından spam mail olarak algılanmaktadır.Bu nedenle Kurumasal E-posta hizmetimizde toplu mail gönderimi yasaktır.Sistem yapısı gereği toplu mail gönderseniz bile kendi içerisinde bu mailleri engeller.Bu nedenle toplu mail yerine saatlik belirli limitler ile dilediğiniz kadar mail gönderimi yapabilirsiniz.


Destek Gerekirse 7/24 Buradayız Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!