yükleniyor

Kurumsal Web Tasarım

Sanatçı gözüyle bakıp, profesyonel olarak Tasarlıyoruz.

Statik Web Site

499 TL. / Yıllık
Özel Konsept Temalar Hosting Barındırma Teknik Destek Hizmeti Google Harita Kaydı SEO Optimizasyonu Mobil Uyumlu
Satın Al

Dinamik Web Site

999 TL. / Yıllık
Yönetim Panelli Özel Konsept Temalar Pro Cloud Alt Yapısı Teknik Destek Hizmeti Google Analytics Kaydı Google Webmaster Kaydı Google Harita Kaydı SEO Optimizasyonu Mobil Uyumlu
Satın Al

ENTERPRISE

1999 TL. / Yıllık
Özel ve Modern Tasarım Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Ürün Yönetimi Sınırsız Ürün Kategorileri Online Sipariş ve Ödeme 2 Farklı SANALPOS Entegrasyonu Gelişmiş Müşteri Paneli ve Üyelik Ssl Sertifikası Fiziksel Sunucu Barındırma Sınırsız Kategori Ekleme Teknik Destek Hizmeti Google Analytics Kaydı Google Webmaster Kaydı Google Harita Kaydı SEO Optimizasyonu Mobil Uyumlu
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

.

Statik Web Sitesi Nedir ?

Statik web siteleri sürekli düzenleme imkanı olmadığından dolayı , site içeriğinin sık sık düzenlenmesinin gerekmediği, daha sınırlı sayıda sayfadan oluşan, ziyaretçi etkileşimin olmadığı, tanıtım ve bilgi amaçlı olarak inşa edilen siteler için kullanılabilecek bir sistemdir.

Statik web sayfalarını güncellemek için siteyi oluşturan sayfalara müdahele ettikten sonra tekrar internet ortamına aktarmak gerekmektedir. Dinamik sitelere oranla maliyeti daha düşük olup daha çok bilgi ve tanıtım amaçlı web sitesi talebinde bulunan şirketler için kullanılmaktadır.

Statik web siteleri kontrol paneline sahip olmazlar ve güncellemeleri bu işin uzmanı olan kişi ya da kuruluşlarca yapılır.

Statik Web Sitelerin Avantajları Nelerdir?

Dinamik yapıdaki web sitelerine göre görsel tasarım kullanımı ve yerleşimi daha kolaydır ve bunun sonucu olarak göze hitap etme oranları daha yüksektir. Görsel etkileyicilik bakımından daha güzel web siteleri için statik web site tasarımı tercih edilmelidir.

Diğer bir avantajı ise Google arama sonuçlarında bu tip sitelerin ilk sayfada ya da ilk sayfalarda listelenmesi açısından daha başarılıdırlar. Bunun sebebi ise dinamik web sitelerindeki sayfa isimlerindeki özel işaretlerin Google tarafından takip edilememesi en önemli etkendir. Diğer bir neden ise çöp siteler (spam site) adını verdiğimiz ve yazılımlarla otomatik olarak sadece reklam ve hit amaçlı olarak oluşturulan ve içerik bakımından değersiz web sitelerden olma ihtimalidir.

Dinamik Web Sitesi Nedir ?

İçerisinde ASP, PHP, .NET gibi programlama dillerini barındıran web sitelerine "dinamik web sitesi" denir. Kod yapısında bu programlama dillerinin haricinde XHTML, CSS yapılardır. Orta ve büyük ölçekli firmaların genellikle tercihi bu tip web siteleridir. Sık sık içerik güncellemesi yapmak durumunda olan firmalar için idealdir.

Dinamik web siteleri kontrol paneline sahiptirler ve web sitesi güncellemeleri için herhangi bir deneyim ve bilgi sahibi olunması gerekmez. Web üzerinde ve firmaya özel şifre ile giriş yapılabilen bir adresten web sitesiyle ilgili güncelleme ya da yeni sayfalar oluşumuna olan veren sistemlerdir.

Dinamik Web Sitelerin Avantajları Nelerdir ?

Dinamik yapıdaki web siteleri sık sık güncelleme yapmak zorunda olan firmalar için en iyi çözümdür. Firma bünyesinde eli mouse tutan biri tarafından web sitesi kolaylıkla yönetilebilir, bu da güncellemeler için bir web tasarım firmasına bağımlı olmamak anlamına gelir ki bu da ekonomik açıdan firmanın çıkarlarınadır.

Dinamik sitelerde Google arama sonuçlarında başarı sağlanması için url kullanımı arama motoru dostu olmalıdır, özel karakterler içermemelidir.

Enterprise Web Sitesi ? ( Özel Kurumsal Tasarım )

İnternet’te profesyonel tanıtım ve pazarlama çözümleri sunan ve bilişim alanında çözüm ortağınız olan Protescil, sanat ve tekniği bir arada harmanlayıp müşteriye en uygun web tasarımı sunar. Dinamik tasarımlar, web uygulamalar ve özgün pazarlama fikirleri ile web sitenizi oluşturun. Protescil, tasarım hizmetlerini müşterilerin isteği doğrultusunda hem teknik hem de sanat yönünden değerlendirip, geliştirmektedir.

Protescil, tasarlamış olduğu web sitelerini, arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermektedir. Çok kişi tarafından beğenilip ziyaret edilen bir web sitesi, Protescil müşterisini memnun ettiği kadar, Protescil'ide aynı oranda memnun etmektedir. Profesyonel tasarımcılarımız size özel tasarımlar hazırlayabilir. Böylece sınırlamalardan kurtulup internet dünyasında istediğiniz gibi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!