yükleniyor

SSL Sertifika

SSL Sertifikası İle Güvendesiniz..

Comodo Positive SSL

99 TL. / Yıllık
Endüstri Standartlarında 2048 Bit 128/256 Bit Şifreleme %99.9 Tarayıcı Uyumluluğu Alan Adı Doğrulama Ek Belge Gerektirmez! Tek Alan Adı İçindir! Yeşil Adres Çubuğu Bulunmaz
Satın Al

Comodo SSL Wildcard

799 TL. / Yıllık
Endüstri Standartlarında 2048 Bit 128/256 Bit Şifreleme %99.9 Tarayıcı Uyumluluğu Alan Adı Doğrulama Ek Belge Gerektirmez! Tüm alt subdomain'ler için geçerlidir! Yeşil Adres Çubuğu Bulunmaz
Satın Al

Comodo EV SSL

599 TL. / Yıllık
Endüstri Standartlarında 2048 Bit 128/256 Bit Şifreleme %99.9 Tarayıcı Uyumluluğu Alan Adı Doğrulama Ek Belge Gerektirir! Tek Alan Adı İçindir! Yeşil Adres Çubuğu
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

.

SSL Sertifikaları

Güvenli Soket Katmanı olarak türkçeye çevrilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu bilgisayar ağı üzerinden güvenli haberleşmeyi sağlamak için tasarlanmış kriptolama protokolüdür. Özellikle e-ticaret siteleri olmak üzere kişisel verilern bir web sitesi üzerinden iletilmesi konusunda kullanıcı güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılır. Ülkemizdeki tüm bankalar sanal pos hizmetlerini web sitelerine SSL zorunluluğu ile vermektedir. Sağlamış olduğumuz tüm sertifikalar Türkiye'deki tüm bankaların sözleşmelerine uyumludur.

SSL sertifikaları süre sonunda otomatik yenileniyor mu?

SSL sertifikaları süresi olduğunda yenilenememektedir. Bu nedenle süresi dolan SSL sertifikalarınız için yeniden sertifika satın almanız gerekir.

SSL Sertifikası çalışması için web sitenin özel ip adresine sahip olması gerekir mi?

 Bu kullandığınız kontrol paneline göre değişmektedir. Çoğunlukla SSL sertifikası için özel IP gereklidir, ancak destekleyen tarayıcı ve web sunucularında SNI desteği ile özel IP gerekmeden de SSL kurulabilir.

SSL sertifikası kurabilmek/kullanabilmek için hosting kontrol paneli gerekli midir?

Hayır bu bir zorunluluk değildir. Düz bir LAMP kurulumu yada LEMP kurulumu olan sunucularda da web servisinize SSL kurulabilmektedir.

SSL Sertifikası aktif edildiğinde Web Sitemin linkleri otomatik olarak https:// olur mu?

 Hayır, bu konuda yazılımınızda güncelleme yapmanız gerekir. Genellikle .htacsess üzerinden http’den https protokolüne yönlendirme olarak yapılır. Aynı anda 2 protokolü kullanacaksanız linklerinizi yazılımınızdan kendiniz düzenlemelisiniz.

SSL Sertifikası satın aldığımda adres satırında https:// kısmında isim görünür mü?

Yeşil adres çubuğu olarak adlandırılan bu özellik sadece EV SSL hizmetinde yapılabilmektedir. Bunun dışında standart SSL sertifikalarında sadece yeşil https:// görünmektedir.

Süresi dolan SSL sertifikası için yenileme yapılıyor mu?

Hayır, SSL sertifikanızın süresi bittiğinde yeniden bir SSL sertifikası almanız gerekmektedir.

Destek Gerekirse 7/24 Buradayız Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!